GearBest

Co to jest GearBest?

Sklep GearBest zajmuje się internetową sprzedażą gadżetów, urządzeń i akcesoriów elektronicznych. Zlokalizowany jest w chińskim mieście Shenzen. To, co z pewnością wyróżnia GearBest, to dostępność atrakcyjnych cenowo, przedpremierowych produktów.

Czy warto kupować w GearBest?

Dzięki magazynowi zlokalizowanemu w Wielkiej Brytanii, wysyłka zamówionych produktów trwa tylko kilka dni i dociera do adresata maksymalnie w ciągu tygodnia. Sklep udostępnia możliwość śledzenia przesyłki i oferuje korzystne warunki ubezpieczenia paczki. Zapewnia też gwarancję zakupionych produktów.

W przypadku problemów z przesyłką lub potrzeby złożenia reklamacji, można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w języku polskim, dzięki czemu zamawiający ma pewność, że jego sprawa zostanie zrozumiana.

To, co wyróżnia GearBest, to możliwość zapłaty za zamówiony towar w dowolnej walucie – od złotówek, przez dolary, euro, funty brytyjskie i wiele, wiele innych.

Gwarancja i zwroty w GearBest

Wszystkie produkty sprzedawane przez sklep internetowy GearBest posiadają 12-miesięczną gwarancję, chyba że w opisie produktu widnieje inny zapis. Natomiast jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań, można go zwrócić w ciągu 45 dni, odsyłając go. Serwis posiada bardzo prosty proces reklamacji, a kiedy zwracany towar dotrze już do sklepu, odesłanie naprawionego produktu lub zwrot pieniędzy następuje w przeciągu 10-15 dni.

Nie płać pośrednikowi i kup u źródła: