Xiaomi Air Purifier Pro

Jak radzić sobie z zanieczyszczeniem powietrza?

xiaomi-air-purifier-pro

Zanieczyszczenie powietrza w mieszkaniu to poważny problem, który może prowadzić do pogorszenia nie tylko samopoczucia, ale również nasilenia się alergii oraz trudnych do wyleczenia schorzeń. Na szczęście na rynku pojawiają się coraz lepsze urządzenia w przystępnych cenach, które nie tylko poprawiają komfort życia, ale i stan zdrowia. Wartym zwrócenia uwagi jest oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro.

Najlepszy oczyszczacz powietrza dla większych   pomieszczeń

Mi_Air_Purifier_pro

W Xiaomi Air Purifier Pro zastosowano tę samą technologię oczyszczania powietrza, co w jego mniejszej wersji – Xiaomi Air Purifier 2. Urządzenie to idealnie sprawdzi się na większych powierzchniach – od 30 do 60 m2, dzięki czemu oczyści powietrze nie tylko w małym pomieszczeniu, ale i w całym mieszkaniu. Podobnie jak wersja Purifier 2, jest wyjątkowo wygodny w użyciu – można nim sterować za pomocą kilku tapnięć w smartfonie, dzięki zainstalowanej aplikacji Mi Home.

mi_air_purifier_pro

W bardziej rozbudowanej wersji odświeżacza powietrza Xiaomi znajdziemy również wbudowany wyświetlacz LCD, który pozwala sprawdzać sytuację związaną ze stanem powietrza w mieszkaniu i na bieżąco monitorować pracę urządzenia.

Co zmieni się po zakupie oczyszczacza powietrza?

Dzięki wydajnej pracy Xiaomi Air Purifier Pro na większej powierzchni, poprawie ulega jakość snu i samopoczucie tuż po wstaniu. Budzimy się wypoczęci, bez bólu głowy, gardła czy też uczucia zapchanego nosa. Urządzenie to jest też świetnym sposobem na radzenie sobie z alergiami, bo oczyszcza powietrze również z niebezpiecznych alergenów psujących komfort życia.

Oprócz oczyszczania powietrza z bakterii i innych drobnoustrojów, Xiaomi Air Purifier Pro bardzo dobrze poradzi sobie z niwelowaniem nieprzyjemnych zapachów dzięki zastosowaniu specjalnego filtra węglowego.

Jesteś zainteresowany zakupem  Xiaomi Air Purifier Pro? Nie płać pośrednikowi i zakup u źródła za 1 000 zł. Obecnie brak kodów rabatowych.